- Nietolerancje Pokarmowe -

 

Stan zapalny jako przyczyna wielu chorób

 

 

 

Stan zapalny jest istotnym elementem naszej wrodzonej odpowiedzi odpornościowej. Jego funkcją jest wywołanie reakcji obronnej, która ma za zadanie usunięcie z naszego ustroju czynnika stanowiącego zagrożenie. Bardzo często osoby, w których organizmie toczy się przewlekły stan zapalny, uznają istnienie swoich dolegliwości za normalny element życia. W wielu przypadkach lekceważą również przyczyny i „leczą” się lekami przeciwbólowymi, bądź „maskują” objawy innymi środkami doraźnymi, co oczywiście nie usuwa przyczyny stanu zapalnego.

 

Długotrwałe objawy chorobowe, trudne do zdiagnozowania, mogą mieć u podłoża Nietolerancje Pokarmowe , powodujące powstawanie stanów zapalnych w różnych częściach naszego ciała.

 

Objawami nietolerancji pokarmowych są:

 

- astma, zapalenie zatok, nieżyt nosa

 

- biegunki, wzdęcia, zaparcia

 

- nadwaga, niedowaga

 

- stany zapalne tarczycy

 

- egzema, wysypka, łuszczyca

 

- bóle stawów, mięśni, głowy

 

Test Food Detective wykrywa, które produkty w diecie powodują powstawanie stanów zapalnych w organizmie. Wyeliminowanie tych pokarmów wycisza reakcje zapalne, poprawia samopoczucie i w rezultacie przyspiesza powrót do zdrowia.

 

 

 

Food Detective™ został opracowany przez firmę Cambridge Nutritional Sciences (CNS) Ltd. z Wielkiej Brytanii, która specjalizuje się w dostarczaniu testów z zakresu chorób zakaźnych i autoimmunologicznych. Firma CNS otrzymała certfikat uznanej i niezależnej jednostki akredytacyjnej Lloyd's Register Quality Assurance (LRQA).

FoodDetective to szybki i precyzyjny test na nietolerancję pokarmową.  

 

Koszt przeprowadzenia testu  390,-zł 

 

Zapisy na testy telefonicznie lub majlowo.

 

 

 

Wyniki testu są przesyłane na skrzynkę mailową lub do odbioru na wizycie kontrolnej.